0 items / 0.00

About

Do PUNKTU chętnie zapraszamy artystów z całego świata (do tej pory zdążyliśmy już ugościć przyjaciół z Grecji, Ukrainy, Niemiec czy Australii), ale jesteśmy też otwarci, i chcielibyśmy dawać możliwość wystawienia u nas swoich prac nowym, nieznanym jeszcze twórcom. Ważne jest dla nas promowanie sztuki i tego co ją otacza.

Naszą galerię prowadzimy z pasją i poświęceniem, dlatego nie ma dnia, w którym nie staramy się tworzyć tego miejsca lepszym, wkładając w to dużo pracy. Bardzo zależy nam na tym, żeby PUNKT na stałe wpisał się w kulturalną mapę Gdyni i żeby jak najwięcej osób miało okazję znaleźć tu dla siebie coś inspirującego.

We wrześniu 2017r. przenieśliśmy się do większej przestrzeni, żeby być bliżej centrum miasta, oraz mieć możliwość organizowania wystaw i wydarzeń dla szerszego grona ludzi. Bliskie jest nam malarstwo, rzeźba i fotografia, interesują nas również wszelkie formy muzyczne. Mamy w planach organizowanie kameralnych koncertów, warsztatów, spotkań i pokazów filmowych.


Jeżeli masz pomysł na współpracę z nami bądź chcesz zorganizować wydarzenie w naszej przestrzeni, to pisz do nas śmiało. Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły.

Osoby, które chcą nas wesprzeć w tym co robimy zapraszamy na nasz profil patronite.pl/punkt